E-Clock

1.0

PC'niz için en kolay dijital çalar saat

oy
0

17.5k

Bu uygulamayı oyla

E-Clock bilgisayar ekranınızda dijital çalar saat gibi çalışan bir araçtır.

E-Clock ile uyanmak herhangi bir alışılagelmiş çalar saat ile uyanmak kadar kolay ve rahattır; yalnızca kalkmak istediğiniz saate ayarlayın ve uygulama, alarmı çalıştırıp görevini yerine getirecek: sizi yataktan kaldıracak.

Benzer şekilde, bilgisayarınızda çalışmanız gerekiyorsa ve rahatsız edilmek istemiyorsanız, kendinize sınırlamalar getirebilirsiniz ve böylece kısa bir mola sırası geldiğinde E-Clock alarmı çalar.

Saatin adı ve renkleri (mavi, kırmızı, pembe ya da yeşil) gibi bu uygulamanın birçok özelliğini kişiselleştirebilirsiniz. Ve ekranınızın ışığı gece uyurken rahatsız etmesin diye E-Clock ayarlarınızı ekranınız yalnızca farenizi oynattığınız yer aydınlanacak ve bunun dışında siyah olacak şekilde yapabilirsiniz ve bu sayede gecenin bir yarısı aniden uyandığınızda saatin kaç olduğunu her zaman hızlıca öğrenebilirsiniz.

Eğer uyanmaktan nefret ediyor ve arasıra bunun acısını çalar saatinizden çıkarıyorsanız, artık bunu yapamayacaksınız. Bilgisayar ekranınızı duvara fırlatmak, basit bir çalar saati fırlatmaktan biraz daha zordur, ama en azından uyanmış olacaksınız.
Uptodown X